Berke Nakliyat

Anasayfa BURSA Berke Nakliyat

Berke Nakliyat 1

HEMEN ARA Teklif Al
04 Ocak 2018 18:36

Berke Nakliyat

Taşınma işlemleri eskiye kıyasla günümüzde daha kolay bir hal almıştır. Teknolojinin her alanda hayatımıza sağladığı kolaylıklar nakliyat sektörü içinde geçerlidir. Teknolojiyi yakından takip eden ve çağa ayak uyduran Berke Nakliyat firması olarak her daim profesyonel hizmet sunmak için kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Bursa nakliyat firması olarak 2008 tarihinde kurulan firmamız kısa sürede ülke geneli hizmet sunmayı başarmıştır. Bu güne kadar binlerce evden eve müşterimizin işini yapmış bulunmaktayız. Memnuniyet çizelgesi en üst seviyede olan nakliyat kuruluşlarından biri olan Berke Nakliyat bu başarıyı uzun yıllardır sunduğu kaliteli hizmetler ile elde etmiştir.

Berke Nakliyat şirketi olarak hem kolay kapsamlı taşınma işlemleri sunmakta hem de uygun fiyat imkanını ile müşterilerimizin bütçelerini zorlamıyoruz. Sizlerde hem kolay hem uygun fiyata taşınmak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 05432512827 Yetkili Kişi: Nusreddin karataş Kuruluş Tarihi: 2008
Yetki Belgesi
 • K3
Hizmetler
 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Şehir İçi Nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat
 • Eşya Depolama
 • Kurumsal Taşımacılık
 • Parça Eşya Taşımacılığı

Konum

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

 • Berke Nakliyat adı altında anlaştığımız Nusrettin Karataş’ı evimizi başka şehire taşımak için aradık güya eksper ünvanıyla isimlendirilen bir kişiyi evimize gönderdiler eksper evimize gelip 500 TL’ye yakın kaparo aldı ve iş başlamadan önce bütün ücreti verip sözleşmeyi imzaladık eşyalarımız şehir dışına gitti fakat sıra asansörlü taşımacılığa gelince telefonlarımızı açmadılar hiçbir şekilde . Daha sonra bir arkadaştan yabancı numarayla arayınca açtılar ve asansör için ekstra 500 TL istediler eşyayı taşıyan insanlar bile kendi firmalarından değil , kimlerle ortaklık yaptıkları belli olmayan şüpheli bir firma .Eşyalarımızın bir kısmı hasarlı geldi. Telaşımız olduğundan polise arayıp tutanak tutturamadık . Ama bütün sitelere sahtekar olduklarını yazacağım. Biz yandık başkaları yanmasın . Paramızı kesinlikle helal etmiyoruz . Kesinlikle tavsiye etmiyorum . Telaşımız olmasa polise tutanak tutturacaktık ama uğraşmak istemedik . Haram zıkkım olsun sizin gibi dolandırıcılara

  Berilsu 21:36 ,07 Eylül 2020

Yorum Yazın