Deha Nakliyat

Anasayfa ANKARA Deha Nakliyat

Deha Nakliyat 5

HEMEN ARA Teklif Al
22 Aralık 2017 12:50

Firmamız 2001 tarihinde evden eve nakliyat firması olarak kurulmuştur. Kısa süre içerisinde büyümeyi başararak Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Balıkesir, Eskişehir, Diyarbakır, Konya, Samsun il merkezlerinde şubelerimizi açmış bulunmaktayız. Taşımacılık sektör olarak zor ve bir o kadarda stresli bir süreçtir. Bu nedenle çalışacağınız nakliyat firmasını özenle seçmeniz gerekir.

Nakliyat Çalışma Sürecimiz

Taşınma süreçlerinde firmamızın izlediği yol haritası şu şekildedir. (Nakliyat Haritası)

1)- Ekspertiz Hizmeti: Taşınma tarihinizden önce uzman personelimiz adresinize gelerek eşya analizi ve işinizin detayı hakkında bir program oluşturur. Sizlerin belirtmiş olduğu taşınma tarihiniz için sözleşme evrakını hazırlar ve onayınıza sunar.

2)- Nakliye Süreci: Bizlere belirtmiş olduğunuz tarihte nakliye aracımız ve alanında uzman personelimiz adresinizde olurlar. Geldiklerini haber vererek müsait olup olmadığınızın bilgisini alırlar. Müsait olduğunuzun bilgisi ile ekspertiz programına uygun şekilde işlerine başlarlar.

3)- Mobilya Demontajı: Mobilyacı personelimiz evinizde bulunan kardolabı, televizyon ünitesi, genç odası, beyaz eşya v.b gibi mobilyalarınızın dağılımını yapar.

4)- Eşya Ambalajlama ve Paketleme: Daireniz içerisinde bulunan tüm eşyalarınız sırasıyla havalı naylon ile zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Kırılacak eşyalarınız personelimiz tarafından kraft kağıtlara sarılarak kolilere konulur. Askılı kıyafetleriniz için araçlarımızda bulunan özel askılı dolap sistemlerimizden yararlanılır. Bu sayede kıyafetlerinizin ütüsü bozulmaz ve zarar görmeden taşınması sağlanır.

5)- Eşya Taşıma İşlemi: Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız personelimiz tarafından nakliye aracımıza taşınır. Daireniz asansör kurulmaya uygun ise modüler asansörler ile eşya taşıması gerçekleştirmekteyiz.

6)- İstifleme: Asansör veya insan gücü ile daireden nakliye aracı içerisine taşınan eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde araç kasası içerisine istiflenir. Mobilya parçaları ve büyük eşyalar kasaya sabitlemek üzere bağlanırlar. Bu sayede eşyalarınızın yolculuk sırasında birbirlerine sürtmesi, hareket etmesi ve devrilmesi engellenir.

7)- Yolculuk: Şehir içi nakliyat işlemlerinde yeni adresinize varış 30 dakika ile en geç 1,5 saat arasında olur. Şehirler arası nakliyat hizmetinde ise gideceğiniz şehrin mesafesi ve yol yapısı hesap edilerek sizlere bilgi verilir.

8)- Zamanında Teslimat: Ekspertiz programına uygun şekilde eşyalarınızın teslim alınıp tekrar teslim zamanı sizlere belirtilmiştir. En ufak bir gecikme yaşanmadan aracımız ve personelimiz yeni adresinizde olurlar.

9)- Yeni Eve Taşıma İşlemi: Zamanında adresinizde olan personelimiz eşyalarınızın taşınmasına başlar. Eski evinizden programlı şekilde yüklenen eşyalarınız yine aynı şekilde sırasıyla yeni evinize taşınır.

10)- Mobilya Kurulumu: Evinize çıkartılan mobilyalarınız sizlerin belirttiği oda ve oda içerisindeki yerlerinde mobilyacımız tarafından montajları yapılır. Montaj işleminin son bulmasıyla kontrol etmeniz sizlerden istenir. Herhangi bir eksikliğin veya aksaklığın olup olmadı hakkında onayınız alınır.

11)- Eşya Dizaynı: Yeni evinize gelindiğinde personelimiz sizlerden odalar ve eşyaların yerleri hakkında bilgi alır. Bu sayede taşınma sırasında eşyalar oda içerisinde yerli yerince konulur. Değişmesini istediğiniz eşyalar varsa onların yer değişikliği yapılır.

Yukarıda sıraladığımız maddeler halinde evden eve nakliyat hizmetiniz gerçekleştirilir. Sizlere göndermiş olduğumuz memnuniyet formunu doldurmanızın ardından ekibimiz adresinizden ayrılırlar.

Nakliyat Sigortası Neleri Kapsar?

Öncelikle nakliyat sigortası yapılması önemli bir konudur. Eşyalarınız sigorta bedeline göre güvence altına alınmış olur. Taşıma işlemini gerçekleştiren firma ile müşteri arasında yapılan sözleşme ve sigorta acentesi tarafından eşyalarınızın sigortalanması hayati önemdedir. Sorun yaşanması durumunda eşya farkı yapılmaksızın sizlere yenisi alınarak temin edilir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken ve bilinmedik bir gerçek vardır. O da taşınma sonrası fatura kesilmez ise nakliyat sigortasının bir değeri kalmaz. Deha Nakliyat firmamız tarafında yapmış olduğumuz tüm taşınmalar için sözleşme ve nakliye sigortası yaparak hizmet sunuyoruz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti

Şehir içi nakliyat süreçlerinde hızlı ve pratik çözümler sunarak eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Şehir içi nakliyat ücretleri mesafe olarak değil de eşya miktarı ve kat sayısı göz önüne alınarak belirlenir. Örneğin miktarca aynı olan eşyanın aynı mahalle içerisinde taşınması veya şehir merkezinde bulunan daha uzak mahalleye taşınma ücreti firmamız tarafından aynı olarak belirlenir.

Şehirler Arası Nakliyat’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehirler arası nakliyat hizmet olarak nakliyat sektörünün en zor bölümünden birisidir. Bunun nedenleriyse, uzun yol hizmeti sunan nakliyat aracının modelinin yeni olması ve bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Uzun yol şoförleri de gerekli belgelere sahip olmalıdır. Bir diğer önem arz eden unsur ise şehirler arası taşımacılık işlemini sağlayacak nakliyat şirketinin kurumsal yapıda olması ve birçok ilde hizmet sunması gerekir. Şehirler arası nakliyat konusunda uzun yıllardır hizmet sunmamız sayesinde gerekli tecrübeyi edinmişizdir. Bizler ile yapacağınız çalışmalarda siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Önemi

Asansörlü nakliyat sunduğu kolaylıklar ve çalışma güvenliği bakımından önemli bir yere sahiptir. Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı birçok önemli konuların içerisinde yer alan modüler asansörler sayesinde yüksek katlara taşınma işlemlerinin zor süreçleri tarihin eski sayfalarında yerini almıştır. Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katlar sorun olmaktan çıkmış ve eşya miktarı çalışan personel tarafından çokluğu nedeniyle dert edilmez olmuştur. Bir diğer önemi de hızlı olması nedeniyle zamandan tasarruf sağlayışıdır. Deha Nakliyat firmamızın bünyesinde yer alan modüler asansör sistemleri sayesinde çalışan personelimizin iş yükünü hafifletmiş ve daha işlevsel olarak çalışmasını sağlamış bulunmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Ofislerimizde görev yapan personelimiz siz değerli müşterilerimize hem bilgi sunacak hem de asansörlü nakliyat ücreti belirleyecektir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama hizmetini yapacak firmaların tamamen yetki ve bilgiye sahip olması gerekir. Firmamız 2004 tarihinden beri ülkemizin birçok şehrinde bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Ev eşyası depolama veya iş yeri eşyası depolama konusunda profesyonel şekilde hizmet sunma kabiliyetine sahibiz. Eşya depolama hizmetinin yapılması firmamız tarafından şu şekilde gerçekleşir. Depolanması gereken eşyaların ekspertiz personelimiz tarafından yerinde görülmesi gerekir. Bu sayede kullanılacak malzeme cinsi ve miktarı belirlenir. Sözleşme ve sigorta evrakı hazırlanarak tarafınıza sunulur. Nakliyat ücreti tespiti yapılır. Eşyaların depoda uzun yıllar kalacağı göz önüne alınarak paketlenmesi yapılmaktadır. Eşya depolama işlemi nakliye hizmetine kıyasla daha zor ve önem gösterilmesi gereken bir işlemdir. Bu nedenle bu hizmet tamamen kurumsal nakliyat firmaları tarafından yapılmalıdır.

Profesyonel Nakliyat Firmaları Neden Tercih Edilmelidir?

Uzun yıllar kullanmak için aldığınız eşyaların zarar görmemesi ve emeğinizin karşılığı olan paraların boşa gitmemesi için kesinlikle profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmanız gerekir. Sunacağı hizmet kalitesi nedeniyle sizlerden talep edeceği nakliyat ücretleri fazla olabilir. Ancak eşyalarınızın zarar görmemesi daha önemlidir. Taşınma işlemleri gündelik olarak yapılan bir iş olmadığından dolayı yeterince tecrübeye sahip olamazsınız. Yapılan her işin belli maliyeti vardır. Bu maliyetlerin aşağı çekilmesi sonucu malzemeden, işçiden ve emekten çalınması kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda yapılan işin önem verilmeden yapılmasına neden olur ve sorunların yaşanması engellenemez. Eşyalarınızın güvenli ve korunaklı şekilde yeni yuvanıza taşınması için profesyonel nakliyat firmaları tercih ederek taşınma sürecinin sinir ve stresinden kurtulabilirsiniz.

En İyi Nakliyat Firmalarına Nasıl Ulaşılır?

Evden eve nakliyat müşterilerinin %40’lık bir oranı en iyi nakliyat firmaları arayışına içerisindedir. Bunun en önemli nedeni de işini layıkıyla yapan firma ve personellerinin sorun yaşatmayacağı düşüncesidir. Bu düşüncede son derece doğrudur. En iyi nakliyat firmaları arayışınızda bulunduğunuz bölge olarak nakliye şikayetlerine bakmanız ve çevrenizden taşınma tecrübesi edinmiş kişilerden bilgi almanız en iyi yöntemdir. Özel sektörde %100 memnuniyet durumunun olması mümkün değildir. Ancak bir firmanın şikayetleri çoksa yani müşteri memnuniyet derecesi %10 gibi bir durumdaysa o firmadan da uzak durmanız gerekir. En iyi nakliyat firması denilince akla gelen ve tercih edilen Deha Nakliyat firmamız her daim kaliteli hizmet anlayışıyla müşterileri buluşturmaktadır.

Telefon: 0506 091 65 65 Yetkili Kişi: Yunus D. Kuruluş Tarihi: 2001
Yetki Belgesi
 • K1
 • K3
Nakliye Araç Sayısı: 10 ve daha fazlası Personel Sayısı: 20 ve daha fazlası
Hizmetler
 • Evden Eve Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Şehir İçi Nakliyat
 • Asansörlü Nakliyat
 • Eşya Depolama
 • Kurumsal Taşımacılık
 • Parça Eşya Taşımacılığı
 • Ofis ve Büro Taşımacılığı
 • Banka, Fuar ve Tekstil Taşımacılığı

Konum

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

 • Deha nakliyat firmasına gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Güler yüzlü ve sorunsuz bir hizmet alacağınıza emin olun. İlk defa bir nakliye cürecinde sorun yaşamadan taşındım.

  Kenan Yüksek 07:49 ,17 Temmuz 2022
 • Amasyada bulunan eşyalarımızı Çankaya ya taşıttık. Gayet güzel bir taşınma hizmeti sundular.

  Batuhan Aktürk 10:40 ,16 Haziran 2022
 • Ankara da bulunan evimizin eşyalarını İstanbul kadıköyde buluna yeni evimize sorunsuz şekilde teslim eden Deha nakliyat firmasına teşekkür eder nakliye hizmetine ihtiyaç duyan herkese tavsiye derim.

  Zeki Tercan 18:25 ,11 Mayıs 2022
 • Deha nakliyat çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim vermiş oldukları profesyonel hizmet için.

  Metin Ege Gezen 08:22 ,27 Mayıs 2021
 • Ankara içerisinde taşınmamız gerekiyordu ve bu konuda deha nakliyat ile taşınma sağladık biz memnun kaldık arkadaşlar.

  Sibel Özmen 22:51 ,11 Mart 2021
 • Deha nakliyat kesinlikle çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

  Selin Peter 17:55 ,07 Mart 2021
 • Bu site üzerinden teklif almış olduğum firmalar arasında yer alan Deha Nakliyat ile evimizi taşıdık. Firma ve çalışanları bu iş için biçilmiş kaftan diyebilirim.

  Betül Tazen 17:41 ,07 Mart 2021
 • Şehirlerarası nakliyemizi yaptılar. Eşyalarımız düzgün bir şekilde taşındı ve yerleştirildi. Arkadaşları tavsiye ederim işlerini bilen ve saygılı personele sahip bir nakliye firması.

  İlhami Belek 12:09 ,25 Kasım 2020
 • İş değişikliği nedeniyle Ankara'dan Mardin'e taşınmamız gerekiyordu. Pandemi sürecinden dolayı bir süre kısıtlamaların gelmesi nedeniyle taşınmak icin pek zamanımız kalmamıştı ve hijyen hususunda da endişelerimiz vardı. Bu nedenle iş disiplini olan bir firma arayışına girdik. Bu sürede Deha nakliyat ile iletişime geçtik. Telefonda tüm detayları konuşup, tarihi ve fiyatı belirledikten sonra konuşulan süre de taşınma işlemini gerçekleştirdiler. Taşınma sürecimizi herhangi bir aksilik yaşamadan tamamladık ve hizmetten memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  Ömür Güler 20:51 ,24 Kasım 2020
 • Hizmet ve fiyat mükemmel. Şehirler arası taşımacılık için deha nakliyatla çalışabilirsiniz.

  Mahmut Teken 08:07 ,23 Ekim 2020
 • Ankara içerisinde sorunsuz şekilde eşyalarımızı taşıdılar. Teşekkür ederim.

  İlhan Şen 15:57 ,22 Ekim 2020
 • Tayin nedeniyle taşınmamız gerekiyordu. Nakliyeci bul sitesi üzerinden teklif aldım ve teklif veren firmalar arasında Deha Nakliyat ile anlaştık. En başından eşyalar yerleşene kadar en ufak sorunla karşılaşmadım. Gerçekten doğru, dürüst iş yapmak bu olsa gerek. Teşekkürler Deha nakliyat..

  Tuncay Erkant 14:50 ,22 Ekim 2020
 • Deha nakliyat ile şehirler arası eşyalarımızı taşıdık. Her şey istediğimiz gibi yapıldı ve eşyalarımız ilk defa zarar görmeden taşındı.

  Seda Aytuna 08:05 ,22 Ekim 2020
 • İstanbul'dan Ankara'ya eşyalarımızı taşıdılar. Deha nakliyat ve çalışanları sorunsuz şekilde hizmet sunuyor. Taşınırken tercih edebilirsin

  Sabiha Mermer 12:18 ,24 Ağustos 2020
 • Ankara dan Şırnak'a eşyalarımızı sorunsuz ve uygun fiyata taşıyan deha nakliyat firmasına teşekkür ederim. Herşey düzgün ve problemsiz şekilde yapıldı.

  Hasan Doğna 08:48 ,06 Ağustos 2020
 • Güzel bir firma herşeyi söyledikleri gibi yapıyorlar. Deha nakliyatı tavsiye ederim sizlere arkadaşlar.

  Melih Yıldız 16:46 ,05 Temmuz 2020
 • Deha firması ile Ankara dan Diyarbakıra eşyalarımızı taşıdık çok memnun kaldık sizlerede tavsiye ederim.

  Atilla Yamaçlı 16:00 ,05 Temmuz 2020
 • Taşınma işlemimizi gerçekleştiren Deha nakliyat firmasına ve çalışanlarına yaptıkları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

  Süheyla Bedlen 20:08 ,04 Mayıs 2020
 • Nakliye işlemimizi sorunsuz şekilde yapan deha nakliyat ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  Şerife Şehirli 11:54 ,06 Ekim 2019
 • İzmir Ankara arasında ev eşyalarımızı tavsiye üzerine deha nakliyat firmasıyla taşıdık. Arkadaşımın tavsiyesi kadar varmış daha önceki taşınma işlemlerimde yaşadığım sorunların bir tanesine bile rastlamadım. Siz arkadaşlara da Deha nakliyatı tavsiye derim.

  Mehmet Kısa 12:21 ,01 Ekim 2019
 • Ankara - İstanbul arası taşımacılık hizmetimizi sağlayan Deha nakliyat firmasını tavsiye ederim.

  Ahmet Yusuf Tamer 13:43 ,05 Eylül 2019
 • Deha nakliyatla Ankara dan Urfaya eşyalarımızı taşıttık zamanında ve iyi bir nakliye oldu. Teşekkür ederim.

  Mahmut Uluç 16:10 ,18 Mayıs 2019
 • Görev nedeniyle Erzurum merkezden Marmarise taşınmam gerekiyordu. Bu site üzerinden ulaştığımız Deha Nakliyat firma yetkilisiyle yaptığımız görüşme neticesinde anlaşma sağladık. İyi ki de anlaşmışım sağ olsunlar kendi eşyaları gibi taşıdılar. Tayinci arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

  Mehmet Vatansever 10:32 ,08 Mayıs 2019
 • Deha nakliyat firmasıyla Ankara'dan İstanbul'a eşyalarımızı taşıdık. Ve gayet memnun kaldık sizlere de tavsiye ederim.

  Özge Başar 09:41 ,31 Mart 2019
 • Güzel bir taşınma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Deha nakliyatı tavsiye ederim

  Sevda Gümüşlü 20:34 ,07 Şubat 2019
 • Görev nedeniyle 2 yıldır Ankara da yaşıyordum. İstanbul'a tayin istemiştim ve sonuç beklerken erken şekilde tayinim çıktı. Bu şekilde hızla gelişen bir durum sonucunda eşya toplama işini nasıl yapacağımı düşünürken arkadaşım Deha nakliyatı önerdi. Eşyaya bakmak için gelen arkadaş herşeyi kendilerinin toparlayacağını ve bizim sadece özel eşyalarımızı almamızı söyledi. Gerçekten çok teşekkür ediyorum aniden oluşan bir taşınmadan dolayı tedirginlik içindeydik. Profesyonel şekilde işlerini yaptılar. Herkese tavsiye derim.

  Gamze Özarslan 14:09 ,01 Mayıs 2018
 • İzmir Ankara arası nakliye işlemimi gerçekleştirdiler. Gerçekten zamanında gelip düzgün bir işçilik yapıp zamanında eşyalarımızı tekrar aynı şekilde teslim eden ilk firma oldu. Deha nakliyat firması çalışanlarının tamamı profesyonel bizi üzecek veya eşyalarımızın başına gelebilecek en ufak bir olaya meydan vermediler. Çalışılacak dürüst bir firma arkadaşlar.

  Arif Soykan 18:22 ,06 Ocak 2018
 • Deha nakliyata sunduğu hizmetten dolayı teşekkür eder başarılarını dilerim gerçekten işini iyi yapan başarılı bir firma. Çalışan arkadaşların hepsi de birbirinden becerikli her hangi bir sorun yaşanmadan taşınmamı sağladır.

  Ayşe Betül Andıran 19:09 ,04 Ocak 2018
 • Deha nakliyat firması ile evimi taşıttım. Sağ olsunlar hızlı ve problemsiz bir performans sergilediler. Tercih edilmesi gereken kaliteli bir firma bilmenizi isterim.

  Hakan Tümer 15:37 ,01 Ocak 2018
 • Deha nakliyat ile çalışmaktan dolayı memnun kaldım. Eskişehir'den Ankara'ya eşyalarımızı aynı gün içerisinde kazasız ve belasız taşıdılar. Bir daha taşınmamda nakliyat firması aramama gerek kalmadı. Bizleri üzmeyen çalışanlara ayrıca teşekkür ederim.

  Yaşar Ertürk 23:23 ,30 Aralık 2017
 • Deha nakliyat firmasının sunmuş olduğu hizmetten memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  Emel Küçükboy 21:11 ,29 Aralık 2017
 • Ev taşıma gerçekten zahmetli bir iş her şeyi eski evde topla yeni evden tekrar yerine yerleştir bizleri korkutmaktaydı. Bu nedenle bu kez evden eve nakliye firması ile elimi hiç bir şeye vurmadan taşınmak istedim. Bu site üzerinden anlaştığımız Deha Nakliyat firması ile iletişime geçtim beni bu konuda ikna ettiler. Sunulacak hizmetin kalitesi telefonda dahi belliydi. Arkadaşlar evdeki bulunan kırılacak, giysi ve mobilyaları çok iyi bir şekilde paketlediler ve taşınmasını yaptılar. Tam anlamıyla eksiksiz şekilde gerekli olan her bir şeyi yerine getirdiler. Çalışan ve destek olan tüm çalışanlara teşekkür ederim. Son derece işini layıkıyla yapan bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

  Ali Osman Bilgin 21:32 ,28 Aralık 2017
 • İstanbul, Ankara arası ev taşıma işinde birlikte çalıştık. Çalışan arkadaşlar gerçekten işinin ehli ve dürüst insanlar. Her bir şeyi tek, tek düzgün bir şekilde paketlediler. Yeni evimde de aynı şekilde eşyaların yerleştirilmesini gözetimimde bilgi alarak yaptılar. Teşekkür ederim çalışan herkese.

  Semiha Genç 10:59 ,28 Aralık 2017
 • İlk defa bir taşınma işlemi sırasında bir sorun yaşamadım. Önceki taşınma sırasında eşyalarım kırıldı, çizildi, zarar gördü. Deha nakliyat çalışanları gerçekten çok iyi bir ekip ve güler yüzlü insanlar. Yapılması gereken ne varsa bizler demeden onlar kendileri yaptı. Ekibe ve firmaya teşekkür ederim.

  Ahmet Arslan 11:29 ,27 Aralık 2017
 • Deha nakliyat ile ankara içi taşıma işlemi yaptık. Güzel bir paketleme ve taşıma yaptılar. Sorun ve sıkıntısız olarak işi tamamladılar herkese teşekkür ederim. Emeklerine sağlık.

  Serdar Keskin 15:34 ,26 Aralık 2017
 • Taşınma işlemimi gerçekleştiren arkadaşlar gerçekten işini bilen ve son derece titiz çalışan personellerdi. Sorun yaşanmadan eşyaların düzenli ve tertipli bir şekilde yeni evime taşınmasını sağladılar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  Tuğçe Taşçı 14:08 ,24 Aralık 2017

Yorum Yazın