Giresun Aydın Nakliyat

Anasayfa GİRESUN Giresun Aydın Nakliyat

Giresun Aydın Nakliyat 5

HEMEN ARA Teklif Al
28 Aralık 2017 14:06

Giresun Aydın Nakliyat

Giresun merkezde evden eve nakliye hizmeti sunmak için kurulmuş şirketimiz bu güne kadar yüzlerce müşterimizin taşınma işlemini yerine getirdik. Giresun Aydın Nakliyat olarak gerek şehir içi nakliye gerekse de şehirler arası nakliye hizmetimiz ile müşterilerimizin taleplerini yerine getirmekteyiz. Bakımları düzenli şekilde yapılan araçlarımız ile ülkemizin bir ucundan bir diğer ucuna kısa sürede ve tam zamanlı taşınma işlemi yapabilme kabiliyetine sahibiz.

Giresun Aydın Nakliyat şirketimiz tüm Giresun halkının hizmetindedir. Taşıma işlemleri için birçok konuya hakim olarak eşya analizi yani ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede sorunlu, sıkıntılı nakliye süreçlerine son vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimizin kolay ve güvenceli bir şekilde taşınması ve eşyalarının zarar görmemesi için son teknoloji, kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanmaktayız. Bu sayede taşımakta olduğumuz eşyalar da en ufak bir çizilme dahi olmadan yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Giresun nakliyat işlemlerinizde taleplerinize talibiz. Giresun Aydın Nakliyat olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Telefon: 0538 600 66 13
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 5 ile 10
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat

Konum

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

  • Çok çok mennun kaldık paketleme ve taşıma on numara kesinlikle güvenilir bir taşıma için tavsiye edilecek tek adres helal olsun diyorum çok teşekkürler.

    Uğur Karakaş 21:39 ,19 Ağustos 2020

Yorum Yazın