Siltaş Evden Eve Nakliyat

Anasayfa İZMİR Siltaş Evden Eve Nakliyat

Siltaş Evden Eve Nakliyat

HEMEN ARA Teklif Al
28 Ocak 2021 00:27

2000 ‘yılında İzmir’de kurulan Siltaş Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimize yaklaşık 21 yıldan beri evden eve nakliyat , ofis taşıma , şehirler arası nakliyat , depolama gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Saygı değer kıymetli müşterilerimize özel profesyonel ev taşıma alanında son model araçlarımız ve son teknoloji asansörlü taşıma sistemlerimiz ile kaliteli bir taşıma fırsatı sunuyoruz.

 

Firmamız Türkiye geneli Ege bölgesi ve 81 ilde evden eve nakliyat faaliyeti göstermektedir. Tüm araç filomuz son model , teknoloji ve gerekli donanımlara , ekipmanlara sahiptir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm çalışan arkadaşlarımız , yılların tecrübesi ve evden eve nakliyat alanında , uzmanlıkları ile kadromuza katılmaktadır.

 

Hakkımızda siz saygı değer müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe en kaliteli ve profesyonel bir şekilde ev taşıma işlemleri sağlanmaktadır. Firmamız her daim siz müşterilerimize Siltaş Evden Eve Nakliyat firması olarak Türkiye genelinde kurumsal ve öncü bir taşıma firması yolunda hızla ilerliyoruz. 

 

Hakkımızda her daim siz müşterilerimize , en detaylı bilgileri siz  müşterilerimize aklınızdaki bir çok soru açıklığa kavuşsun diye devamlı olarak çalışmalar sergiliyoruz. Bu konuda bir çok makalede dile getirmekteyiz. Firmamız tüm eşyalarınızı en iyi ve profesyonel bir şekilde paketleme yapmaktadır. Asansörlü bir şekilde zarar vermeden , kaliteli bir şekilde taşıma yapıyoruz.

 

Hakkımızda Siltaş Nakliyat Olarak Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri.

Hakkımızda evden eve nakliye hizmetini tüm Türkiye geneli olarak Global bir şekilde vermiş olduğumuz hizmet ile mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin en iyi evden eve nakliyat firmaları arasında yerini alan firmamız , öncü nakliyat firması olarak , güler yüzlü personeller , müşteri temsilcisi hizmetleri , ücretsiz ekspertiz. Gibi bir çok kaliteli hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize olmaktadır.

 

Siltaş Kurumsal Ev Taşıma Firması olarak , her zaman kalite en ön planda , güler yüzlü hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile 7/24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Firmamız merkez olarak İzmir /Gaziemir bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul  , Çanakkale , Adana , Antalya şubeleri ile siz müşterilerimize nakliye hizmetleri sunmaktadır.

 

Siltaş Nakliyat Misyonumuz

Siltaş Nakliyat Misyonumuz günümüz teknolojisi üzerinden bir çok çalışmalar firmamız tarafından yapılmaktadır. En büyük misyonumuz siz saygı değer müşterilerimize en iyi taşıma hizmetini vermek ve ileriye dönük büyük müşteri potansiyeline kavuşmaktır.

 

Telefon: 05050429001 Yetkili Kişi: orhan sil taş Kuruluş Tarihi: 2000
Yetki Belgesi
  • K3
Nakliye Araç Sayısı: 1 ile 3 Personel Sayısı: 10 ile 20
Hizmetler
  • Evden Eve Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Asansörlü Nakliyat
  • Eşya Depolama
  • Kurumsal Taşımacılık
  • Parça Eşya Taşımacılığı
  • Ofis ve Büro Taşımacılığı
  • Banka, Fuar ve Tekstil Taşımacılığı

Konum

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

Yorum Yazın